Yayın Tarihi:
11 Mart 2018
Kategori:
Yenilik/Teknoloji
Yayınlayan:
AntikorYazılım

Nasıl Çalışıyor ?

M obile uygulamaları hayatımızın her alanına ve akla gelebilecek her iş alanına çoktan girdi. Doğal olarak, mobil uygulamaların pazar potansiyeline olan çekiciliği, en azından başka bir harika teknoloji mobil uygulamaların yerini alana kadar, yakın zamanda ortadan kalkamaz. geliştirme şirketi ve iş müşterileri. . Peki diğer uygulamaların başarısızlığı ne olacak? Milyonlarca uygulamanın başarısızlığından sorumlu temel faktörler nelerdir? Kötü tasarlanmış uygulama fikri, geliştirme ve tasarım kusurlarının yanı sıra, birçok uygulama lansman öncesi ve sonrası eksiklikleri nedeniyle başarısız oluyor.

Ön uç geliştirme, esas olarak bir web sitesinin görsel algılarına odaklanır ve üzerinde çalışır. Bir web sitesinin bileşenlerinin görünümü, yükleme süresi, düzeni ve işlevselliğiyle ilgilidir. Ön Uç, web’deki görsellere ve etkileşimlere güç veren bir programlama ve düzen karışımıdır. Yetenekli Front-end geliştiricileri, Front-End’i eski teknolojiden daha yenisine, örneğin Angular’a değiştirmeyi planlıyor olsanız da, anahtar teslimi Front-End geliştirme hizmetleri sağlar.

“Size başarının formülünü veremem, ama size başarısızlığın formülünü verebilirim.
Bu: Herkesi memnun etmeye çalışın. “
– Herbert Bayard Swope

Süreç Ve Sonuçlar


Ancak bir geliştirme yaklaşımı olarak DevOps tartışmasız kalırken, uygulama geliştirme sürecinin güvenlik yönleri büyük ölçüde gölgede kaldı. İşlemlerle birlikte uygulama güvenliğinin de geliştirme sürecinin bir parçası olması gerektiği algısı vardı. Güvenliği ürün yaşam döngüsüne entegre etme talebi ile DevSecOps yaklaşımı ortaya çıktı. Bu yaklaşımın, uygulamaların güvenlik açıklarını azaltmada önemli bir rol oynadığı zaten kanıtlanmıştır. Güvenliği DevOps yaklaşımıyla entegre etmek her zaman yüksek talep görürken, bu tamamen farklı süreçler ve araçlar gerektirir. DevOps’un zaten çevik bir geliştirme metodolojisine sahip olduğu biliniyor.

Güvenliği DevOps yaklaşımıyla entegre etmek her zaman yüksek talep görürken, bu tamamen farklı süreçler ve araçlar gerektirir. DevOps’un zaten çevik bir geliştirme metodolojisine sahip olduğu biliniyor. DevSecOps geliştirme metodolojisini benimseyen şirketler sayı olarak yalnızca birkaçı olsa da, gelecekte DevOps yaklaşımıyla çalışan birçok şirket projelerini vermek için bu yeni metodolojiyi gerçekten benimseyebilir.