Yayın tarihi:
13 Eylül 2019
Kategori:
Mobil / Yazılım
Geliştirici:
AntikorYazılım

Nasıl Çalışıyor ?

M obil teknolojinin bu kadar gelişmesi ile birlikte artık hayatımızda yer almaya başlayan sanal gerçeklilik uygulaması ile artık oyun ve uygulamalara yeni bakış açısı getirmektedir. Bununla birlikte alışık olduğumuz bir çok teknolojinin artık hayatımızda yerinin kalmadığını ve sonlandığını gördükten sonra firma olarak sanal gerçeklilik ile birlikte çalışan ve bütün işlemlerinizi bu uygulama üzerinden yapabildiğiniz  AntiGerçeklilik V1 siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Bununla beraber uygulamamız tamamen yeni normlara göre tasarlanmış olup şarj tüketimi ,mobil donanımları yormayacak şekilde dizayn edilmiştir . 

Firmamızın baz aldığı bir diğer konu ise #mobilveri ve #wifi teknolojisi ile birlikte çalışabilmesi ve bir çok #android sürümü ile birlikte uygun çalışabilmesidir.

Süreç & Sonuçlar

Ancak bir geliştirme yaklaşımı olarak DevOps tartışmasız kalırken, uygulama geliştirme sürecinin güvenlik yönleri büyük ölçüde gölgede kaldı. İşlemlerle birlikte uygulama güvenliğinin de geliştirme sürecinin bir parçası olması gerektiği algısı vardı. Güvenliği ürün yaşam döngüsüne entegre etme talebi ile DevSecOps yaklaşımı ortaya çıktı. Bu yaklaşımın, uygulamaların güvenlik açıklarını azaltmada önemli bir rol oynadığı zaten kanıtlanmıştır. Güvenliği DevOps yaklaşımıyla entegre etmek her zaman yüksek talep görürken, bu tamamen farklı bir süreç ve araç yelpazesi gerektirir. DevOps’un zaten çevik bir geliştirme metodolojisine sahip olduğu biliniyor.

Güvenliği DevOps yaklaşımıyla entegre etmek her zaman yüksek talep görürken, bu tamamen farklı süreçler ve araçlar gerektirir. DevOps’un zaten çevik bir geliştirme metodolojisine sahip olduğu biliniyor. DevSecOps geliştirme metodolojisini benimseyen şirketler sayı olarak yalnızca birkaçı olsa da, gelecekte DevOps yaklaşımıyla çalışan birçok şirket projelerini vermek için bu yeni metodolojiyi gerçekten benimseyebilir.